Základní článek
Hnutí Brontosaurus
 

Web site powered by phpRS

Hlavní stránka Rubriky Registrace Ankety Nejčtenĕjší články Hledej

Počet zobrazených článků: 9 (z celkem 9 nalezených)

Kontakty
(Olí, Psáno pro web, 07.08.2011)
Kontaktní informace základního článku Hnutí Brontosaurus Campanula barbata

Setkání 2006
(Petr Žižka, Psáno pro web, 16.10.2006)
Já už vám to vážně musím napsat. Co? No to, jak se mi opět líbilo Setkání. Bylo by sice vhodnější, aby své dojmy zachytil někdo služebně mladší a neokoukaný, ale to bych se také nemusel dočkat. Takhle si aspoň přečtu, co chci.

Elita
(Petr Žižka, Psáno pro web, 12.08.2006)
Tuhle mě vám o Campanule, spíše o té minulé než současné, něco napadlo.

No vidíte
(Petr Žižka, Psáno pro web, 05.02.2006)
Navštívil jsem po delší době naše webové stránky, tedy tyto, a byl jsem v jistém smyslu unešen. Pavel, který stránky stvořil a obhospodařuje, je postupem času naplnil množstvím článků uveřejněných v průběhu let v Mlýnku, takže kdo chce, může nyní na stránkách strávit nejednu čtenářsky vydatnou hodinu. Může se zde v popisných příspěvcích dočíst o ledaskterých setkání Campanuly, táborech, víkendovkách a v těch dalších úvahových i jiných může se nadechnout "myšlenkového ovzduší" Campanuláckých.

Tisíc čtenářů na campanula.brontosaurus.cz
(Pavel K, Psáno pro web, 27.11.2005)
V sobotu 26.11. 2005 v odpoledních hodinách došlo na tomto webu k významné události - navštívil ji tisící čtenář. Jak jsem to zjistil? Ano, správně, podle té ikony v levém spodním rohu, kterou mi tolik lidí vyčetlo. Pojďme se podívat na statistiky podrobně.

Nezapomenutelné vzpomínky na Ekovýchendovku
(Eva Králíková, Psáno pro web, 18.11.2005)
Jak jest všeobecně známo, dlouhé texty dnes nikdo nečte, tudíž jsem svou první verzi "recenze" víkendovky čítající skoro 4 stránky raději zkrátila (na vyžádání první výživnější text ale zájemcům klíďo zašlu).

Ekovýchendovka
(Aragorn, Psáno pro web, 17.11.2005)
Je neděle 13. listopadu večer a já sedím ve vlaku z Kralup domů. Na klíně mi sedí Cipísek (nové jméno dané původní Mance po přeinstalování, ale to Vás asi ani nezajímá) a píše, co mu nařídím.

Enviromentalismus po česku
(Pavel K, Psáno pro web, 14.10.2005)
Vltava a především vážná hudba na ní se nedají poslouchat. A tak jsem na tuto stanici přepnul ve středu večer jen náhodou. A co to neslyším, známé hlasy, známí lidé, povědomé myšlenky...

Jméno do Googlu
(Petr Žižka, Psáno pro web, 16.05.2005)
V magazínu Lidovek četl jsem onehdy rozhovor s Terezou Pergnerovou. Přeci víte, s tou někdejší přiměřeně kultovní moderátorkou jakéhosi Esa na téhle Nově (ty čteš taky kdeco). Redaktorka zmínila, že když vyťukala její jméno do vyhledávače, vykoukl na ni hnedle na druhém místě odkaz na webové stránky s jejími porno fotkami. Vzpomněl jsem si na ten rozhovor včera nad počítačem. I řekl jsem Googlu, ať se mi podívá... Nikoli po Tereze, to už jsem udělal dřív, ale po "Petr Žižka".


© 2005 Campanula Barbata